20 tysięcy złotych powędrowało na konto rawskiego stowarzyszenia „Dobro Dzieci”. Za nami XVII Powiatowy Bal Charytatywny…

erawaPowiat
komentarzy

Powiatowy Bal Charytatywny od siedemnastu lat łączy dobrą zabawę z pomaganiem. W sobotnią noc (25.02) na dodatkową rehabilitację dla podopiecznych ze Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci” udało się zebrać 20 tys. zł. 

Ostatnia sobota karnawału okazała się okazją nie tylko do doskonałej zabawy w Hotelu Ossa, ale również do pomagania. Podczas tegorocznego wydarzenia wsparto najmłodszych potrzebujących. 
– Nasze dzieci nie są gorsze, one są oryginalne. Dlatego prosimy Państwa o szczodrość i wsparcie naszego stowarzyszenia. Wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na dodatkową rehabilitację – mówiła Honorata Ołtarzewska, wiceprezes stowarzyszenia „Dobro Dzieci”. 

I rzeczywiście goście wysoko licytowali przygotowane na ten wieczór fanty. Po emocjonującej licytacji okazało się, że w sumie na konto stowarzyszenia trafi 20 tysięcy złotych. 

Impreza charytatywna co roku jest także okazją do wręczenia tytułu Dobrego Człowieka. Tym razem tytuł trafił do dwóch osób: Janiny Dziubińskiej, prezes rawskiego Stowarzyszenia Amazonek, a także ks. Brunona Dąbrowskiego, wieloletniego proboszcza parafii w Sadkowicach, rezydenta sanktuarium w Białej Rawskiej, a obecnie emeryta w Parafii Katedralnej w Łowiczu. 

Całe wydarzenie poprowadziła, związana z Białą Rawską, Agnieszka Hyży, a gości zabawiał zespół Gruba Ferajna. 

Pełna, obszerna fotorelacja z balu do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci