Are U 9ted? kolejny raz w Rawie Mazowieckiej. Zlot samochodów tuningowych odbył się nad Zalewem Tatar…

erawaMagazyn
komentarzy

Impreza motoryzacyjna z dużym rozmachem odbyła się nad rawskim Zalewem Tatar. W minioną sobotę (17.06) miłośnicy tuningu mogli zobaczyć około 150 interesujących projektów. 

Nawet kapryśna pogoda nie była w stanie zepsuć motoryzacyjnego wydarzenia, które nad rawski Zalew Tatar przyciągnęło miłośników różnych marek tuningowych samochodów. Druga edycja Are U 9ted? to zdecydowanie wyższy poziom prezentowanych aut, stąd też i bardziej rygorystyczna selekcja. 
– Wjazd na imprezę był wyłącznie na zaproszenia. I nie chodzi nam o zamykanie się na określoną, konkretną markę. Stawiamy na jakość, stąd zapraszaliśmy wyłącznie projekty, które przykuwały naszą uwagę i wykonane zostały według pewnych zasad tuningu. Dlatego też nie spotkamy tu przypadkowych samochodów. Na około 300 zgłoszeń wybraliśmy 200 – mówi Szymon Stawiński, prezes stowarzyszenia Are U 9ted? 

Impreza ta jednak nie była przeznaczona wyłącznie dla zlotowiczów, ale także dla mieszkańców miasta, którzy mogli posłuchać o tuningu i konkretnych prezentowanych modelach. 
– Chcemy zarażać wszystkich naszą pasją do tuningu i pokazać, że tuning to nie tylko ten „wiejski”, ale także taki, który my pokazujemy – puentuje Szymon Stawiński. 

Organizatorzy już teraz zapewniają, że pomysły na kolejny rok już są i zaraz po podsumowaniu tegorocznego wydarzenia przystępują do pracy. 

Więcej zdjęć z drugiej edycji Are U 9ted? do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci