Art Piknik otworzył lato w Rawie Mazowieckiej. Impreza nad Zalew Tatar przyciągnęła całe rodziny

erawaKultura
komentarzy

Kolorowy piknik w niedzielne (2.07) popołudnie zapoczątkował imprezowe lato w Rawie Mazowieckiej. Wydarzenie było jednym z pierwszych planowanych w te wakacje przez Miejski Dom Kultury. 

Art Piknik okazał się być strzałem w dziesiątkę. W minioną niedzielę w okolicach Zalewu Tatar bawiły się całe rodziny. Nic dziwnego, przygotowanych atrakcji było co niemiara. Wśród nich występ znanych doskonale „Wesołych Nutek”, czy też interaktywne przedstawienie „Podróże dookoła świata”.

Uczestnicy wydarzenia mogli pomalować twarze, nauczyć się szydełkować, a także skorzystać z „Zagadek z bibliotecznej szufladki”, „Plastyki dla smyka” oraz warsztatów: „Mały Edison- czyli małe talenty robią eksperymenty – co chemia może zmalować”. 

Barwny pociąg stworzony przez dzieci dziarsko trzymające balony nie został wypłoszony ani przez chmury, a tym bardziej przez radosnego byka. 

Imprezę zakończyła szalona potańcówka przy piosenkach warszawskiej ulicy, wykonanych przez zespół Łódzkiej Grupy Kreatywnej. Art Piknik otworzył wakacyjne wydarzenia, o kolejnych będziemy na bieżąco informować. 

Więcej zdjęć z imprezy plenerowej do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci