W bloku czuć było zapach spalenizny. Strażacy wyważyli drzwi…

erawaMiasto
komentarzy

Zapach spalenizny zaniepokoił mieszkańców jednego z bloków przy ulicy Zwolińskiego w Rawie Mazowieckiej. Przyczyną zaalarmowania straży pożarnej okazała się… przypalona potrawa. 

Po raz kolejny strażacy z JRG Rawa Mazowiecka wyjechali do spalonej potrawy. Tym razem rzecz miała miejsce w piątek (8.09) około 18:40. Ratownicy, którzy zostali zadysponowani do zdarzenia rzeczywiście potwierdzili, że w budynku czuć spaleniznę. 
– Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania i zauważyli, że na kuchence w garnku znajduje się przypalona potrawa. W pokoju obok na łóżku spał 60-letni mężczyzna – relacjonuje bryg. Marcin Szymański z PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Ratownicy zdjęli potrawę z kuchenki i zalali wodę. Później detektorem wielogazowym sprawdzili pomieszczenia, na szczęście nie wykryli żadnego zagrożenia. Wyprowadzony mężczyzna został przebadany przez wezwany na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, jednak nie stwierdzono u niego zatrucia i mógł on pozostać w domu. Całej akcji uważnie towarzyszyli również rawscy policjanci. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci