„Bomba” w Rawie Mazowieckiej. Rawski Klub Karate Kyokushin zaprasza na wyjątkowe seminarium z Marcinem Bandelą…

erawaSport
komentarzy

RKKK zaprosił do Rawy Mazowieckiej Marcina „Bombę” Bandela,  zawodnika, który stoczył kilkadziesiąt walk na zawodowych ringach. Spotkanie z zakresu MMA, K1 i BJJ NO GI już jutro (17.02) o godzinie 17:00 w Hali OSiR Tatar.

Seminarium w Rawie Mazowieckiej ma być pierwszym elementem przygotowawczym rawskiego klubu do startów w bieżącym roku. 
– Co najmniej trzech naszych zawodników będzie chciało udowodnić swoją klasę na amatorskich ringach mieszanych sztuk walki, w tym nasz Mistrz Adrian „Bartos” Bartosiński – mówi Zbigniew Pacho, wiceprezes Rawskiego Klubu Karate Kyokushin.

Piątkowe spotkanie poprowadzi nie byle kto. Zaproszenie do Rawy Mazowieckiej przyjął Marcin „Bomba” Bandela, polski zawodnik mieszanych sztuk walki i brazylijskiego jiu-jitsu występujący w wadze półśredniej oraz średniej. Obecnie mistrz czołowej niemieckiej organizacji German MMA Championship w wadze średniej. Laureat nagrody „Poddanie roku” w Niemczech za 2013 rok, który od 2014 do 2015 związany był z organizacją UFC. Bandela jest aktualnym rekordzistą co do serii zwycięstw przez poddanie rywala – 12. 

Seminarium rozpocznie się o godzinie 17:00 w Hali OSiR ul. Tatar 1 w Rawie Mazowieckiej. Szczegółowe informacje można uzyskać u Zbigniewa Pacho pod numerem tel. 728 823 454 i mailowo [email protected] Zapraszamy. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci