Dodatkowe kursy autobusu specjalnie na Dni Rawy Mazowieckiej, a później kolejna linia… Szykują się zmiany w komunikacji miejskiej

erawaMiasto
komentarzy

W najbliższy weekend (27-28.05) w Rawie Mazowieckiej odbędzie się dwudniowe święto miasta. Z tej okazji mieszkańcy będą mogli skorzystać z dodatkowych, bezpłatnych połączeń autobusowych. 

Niebawem w Rawie Mazowieckiej nastąpią zmiany związane z miejską komunikacją. Ratusz odstąpił od pomysłu ogłaszania przetargu na obsługę autobusu, ale wystąpił do firm z zapytaniem ofertowym. W chwili obecnej urzędnicy rozpatrują dwie złożone propozycje. 

Wśród omawianych w komunikacji zmian pojawiło się nie tylko przedłużenie dotychczasowej linii o przystanki przy ulicy Katowickiej, ale także zupełnie nowa, druga trasa. 
– Chcielibyśmy pilotażem wprowadzić drugą linię, obsługiwaną również przez tego samego wykonawcę. Byłaby to linia w poprzek miasta, tak by skomunikować centrum miasta z osiedlem Jeżowska i 9-go Maja – mówi burmistrz Dariusz Misztal. 

Wciąż jednak nie znamy konkretnej daty podpisania umowy na obsługę komunikacji miejskiej w Rawie. Z aktualności związanych z kursowaniem autobusu wiadomo jedynie, że specjalnie na zbliżający się weekend przygotowano zmiany w rozkładzie jazdy. 
Pełny rozkład jazdy dostępny tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci