Dużo życzeń i słów skłaniających do refleksji. Tak wyglądało tegoroczne spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej…

erawaPowiat
komentarzy

Tuż przed świętami (20.12) w rawskim Starostwie Powiatowym odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Samorządowcy oraz zaproszeni goście składali życzenia, a młodzież zadbała o odpowiednią oprawę. 

Tego dnia w starostwie gości nigdy nie brakuje, licznie przybyli mogli wysłuchać nie tylko składanych życzeń, ale również doskonale przygotowanych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białej Rawskiej. Ci zaśpiewali kolędy i zwrócili uwagę na wartości, które niosą ze sobą święta. 
– Zawsze kiedy milkniesz, by wysłuchać innych – jest Boże Narodzenie – przekonywali podczas prezentowanej inscenizacji. 

Młodzież częścią artystyczną wprowadziła zebranych w wyjątkowy, refleksyjny nastrój, natomiast o podniebienie jak zawsze zadbali uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie Mazowieckiej. 

Oprócz przedstawicieli jednostek organizacyjnych starostwa, na miejscu pojawili się samorządowcy oraz duchowieństwo, nie tylko to lokalne. W spotkaniu udział wziął biskup Wojciech Osial, który przypomniał o tym, że choinka symbolizować ma rajskie drzewo, nie zapomniał także o życzeniach. 
– (…) Żeby dwoje szło jedną ścieżką, nie z nożami, ale uśmiechając się do siebie – mówił biskup Osial do zebranych. 

Obszerna fotorelacja ze spotkania do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci