Kolejne Dni Rawy Mazowieckiej przechodzą do historii. Podsumowujemy spokojny i rodzinny weekend w mieście…

erawaMagazyn
komentarzy

Koncerty zespołu Pectus i Urszuli, pokazy bojowe wojsk zaciężnych, musztry ułańskiej, Sił Specjalnych Wojska Polskiego, czy też zawody Strongmanów? Tak właśnie w weekend (27-28.05) minęło kolejne święto Rawy Mazowieckiej.

Jak zawsze na terenie Zamku Książąt Mazowieckich, w ostatni weekend maja odbyły się Dni Rawy. Tegoroczna edycja święta miasta po raz pierwszy zorganizowana została wokół jednego tematu. Praktycznie wszystkie atrakcje nawiązywały do czasów rycerskich, o czym przypominało nie tylko obozowisko z tamtej epoki i mincerz wybijający rawską monetę, ale także latający smok wzbudzający zachwyt najmłodszych imprezowiczów. 

Minione wydarzenie mające charakter dużego, rodzinnego pikniku nie mogło obyć się bez muzycznych gwiazd. Na scenie wystąpili Urszula i bracia z zespołu Pectus, a wcześniej publiczność zabawiała grupa Nareszcie. 

Spokojna impreza kontynuowana była także w niedzielę. Tym razem atrakcjami dnia były zawody Strongmanów, z udziałem gościa specjalnego, czyli Mariusza Pudzianowskiego. Później swoje umiejętności zaprezentowali ułani oraz żołnierze z Wojska Polskiego. 

Rodzinne piknikowanie, bo w takie wydarzenie przerodziły się tegoroczne Dni Rawy, z pewnością miało swoje zalety. Cały weekend na terenie zamku minął wyjątkowo spokojnie. 

A Wam która atrakcja zapadła w pamięć? Zapraszamy do dyskusji, może uda się zebrać pomysły na kolejną edycję. 

Pełne fotorelacje z SOBOTY i NIEDZIELI do zobaczenia na naszym facebookowym kanale. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci