Lubicie aktywnie spędzać czas? Lato w Rawie Mazowieckiej w wydaniu sportowym

erawaSport
komentarzy

Planujecie spędzić wakacje w Rawie Mazowieckiej? W takim razie koniecznie musicie zapoznać się z programem wydarzeń sportowo-rekreacyjnych zaplanowanych na nadchodzące tygodnie. 

Śmiało można stwierdzić, że latem, wszyscy lubiący aktywny tryb życia, w mieście na nudę narzekać nie mogą. Przed nami ciąg wydarzeń, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

A zaczynamy już 22 lipca doskonale znaną imprezą, czyli XXIII odsłoną Maratonu Pływackiego im. Pawła Pioruna. Udział w nim mogą wziąć dzieci od 12 roku życia, a także wszyscy dorośli, ponieważ organizatorzy nie przewidują ograniczeń wiekowych. Są to zawody, podczas których wszystkie dystanse dostosowano do wieku zawodników. 

Kolejny weekend (29-30.07) to kolejne wydarzenie. Także w okolicy Zelewu Tatar odbędą się dwudniowe zawody triathlonowe. Podczas imprezy planowany jest Aquathlon dla dzieci, 1/10 Iron Mana oraz ogólnopolskie zawody na dystansie olimpijskim. 

Sierpień natomiast w Rawie Mazowieckiej zdecydowanie należeć będzie do tenisa ziemnego. Podczas ostatniego wakacyjnego miesiąca, w mieście odbędą się aż trzy imprezy związane z tą dyscypliną: Otwarte Mistrzostwa Kobiet (5.08), Otwarte Mistrzostwa w kategorii dzieci (12.08), a także Turniej o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej (26.08). 

W letnim kalendarzu nie może zabraknąć XVII Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. To właśnie on, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, a więc 2 września, zamknie wakacyjne imprezy. Szczegóły dotyczące cieszącego się dużą popularnością wydarzenia będą znane na początku sierpnia. 

Więcej o wszystkich sportowych imprezach w materiale wideo mówi Zbigniew Urbański z Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci