Mecz lepszy niż wynik. RKS Mazovia powraca bez punktów z pobliskich Skierniewic. Drużyna przegrała 2 do 1 z tamtejszym Widokiem…

Tego wyjazdu do Skierniewic rawscy piłkarze nie zaliczą do zbyt udanych. Mimo sprzyjającego przebiegu spotkania, rawska drużyna uległa gospodarzowi, przegrywając 2 do 1. Końcowy wynik jest o tyle niesatysfakcjonujący, że po pierwszych 45 minutach gry, RKS schodził do szatni z jednobramkową przewagą.

Choć spektakularnej dominacji rawskiej drużyny na boisku trudno było szukać, wynik meczu w pierwszej połowie niewątpliwie układał się po myśli RKS’u. Drużyna do przerwy prowadziła w Skierniewicach 1 do 0.
– Nic nie wskazywało, że całe spotkanie może zakończyć się porażką – relacjonował Robert Wilk, trener drużyny RKS Mazovia (zobacz cały pomeczowy komentarz trenera).

Po przerwie jednak, futbolowe karty odwróciły się. Po ofensywnej akcji, zawodnik Widoku – Tomasz Cybulski, strzelił pierwszego gola. Wynik spotkania finalnie został ustalony na 2 do 1, po wykorzystanej jedenastce. Mazovia ze Skierniewic powróciła więc bez punktu.

Kolejne spotkanie z drużyną Jutrzenki Warta rozegrane zostanie w najbliższą sobotę (19.01) na własnym boisku o godzinie 16:00.