Milion złotych na wykup mieszkań. Ratusz finalizuje kolejne umowy kupna lokali znajdujących się w budynku nad Urzędem Miasta…

erawaMiasto
komentarzy

Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej kontynuuje wykup lokali mieszkalnych znajdujących się nad pomieszczeniami biurowymi. W posiadaniu miasta znajdują się już 4 mieszkania. Sfinalizowanie tej inwestycji planowane jest do końca bieżącego roku. 

W minionym tygodniu burmistrz Rawy Mazowieckiej podpisał kolejną, już czwartą umowę dotyczącą kupna prywatnego mieszkania znajdującego się w budynku przy Pl. Piłsudskiego 4. To jednak nie koniec, obecnie szykowane są następne dwa akty notarialne. 
– Ze wszystkimi właścicielami prowadzone są spokojne rozmowy. (…) Wszyscy są zainteresowani, ale nie każdy z właścicieli chce sprzedaży gotówkowej, a na przykład wymiany na inny lokal lub działkę – mówi burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal. 

Samorządowiec planuje, że w posiadaniu miasta komplet dziesięciu lokali będzie do końca 2017 roku. W bieżącym budżecie miasta na ten cel zapisano milion złotych. Po wykupieniu wszystkich mieszkań ratusz ma przystąpić do przygotowań związanych z remontem całego obiektu, a także pozyskaniem na ten cel środków zewnętrznych. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci