Młodzi piłkarze z Rawy poprowadzili zawodników Widzewa do zwycięstwa. Niezapomniane wspomnienia uwieczniono na zdjęciach

erawaSport
fot. Widzew Łódź - FC RAWA MAZOWIECKA
komentarzy
Obecny miesiąc dla młodych piłkarzy Mazovii oraz Akademii Piłkarskiej Champion z Rawy okazał się być niezapomniany. 13 maja Widzew podejmował u siebie Jagiellonię II Białystok. Mali miłośnicy piłki wyprowadzili na murawę zawodowych sportowców. 
 

Dzięki Fan Clubowi Widzewa z Rawy Mazowieckiej, młodzi piłkarze wyprowadzili obie jedenastki na boisko, a także, przez cały mecz, podawali piłki zawodnikom.

Warto dodać, że cały stadion bardzo głośno przywitał naszych chłopców skandując ”Rawa Mazowiecka z Widzewem od dziecka”. Udział młodych piłkarzy w innej roli niż kibiców zapewne na długo utkwi im w pamięci.

Mecz Widzewa oglądało 16600 widzów, co jest jedną z najwyższych frekwencji na Polskich stadionach w tym roku. Tradycyjnie atmosfera na meczu była znakomita – głośny i kulturalny doping całego stadionu poniósł piłkarzy do zwycięstwa 2:0.

Kto wie, być może już za kilka lat nasi młodzi piłkarze wybiegną na tym stadionie już w koszulkach Widzewa walcząc o ligowe punkty? Dzięki temu, że poczuli czym smakuje gra na takim stadionie i przy takiej publiczności na pewno będą wylewali więcej potu na treningach. Czego oczywiście wszystkim chłopcom życzymy.

Więcej zdjęć z tego wyjazdu do zobaczenia na oficjalnym Facebooku FC Rawa. 

fot. Widzew Łódź – FC RAWA MAZOWIECKA

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci