Nadchodzi sportowa, rodzinna niedziela! Na Bialską Mini Olimpiadę zapraszamy do Białej Rawskiej…

erawaSport
komentarzy

Weekend na sportowo! Już w najbliższą niedzielę (16.07) zapraszamy na prawdziwe sportowe wydarzenie na kąpielisko w Białej Rawskiej. 

W niedzielne popołudnie o godzinie 16:00 na kąpielisku Żurawia odbędzie się Mini Olimpiada. Tegoroczne wydarzenie to niejako kontynuacja bialskiego pikniku „Żyj zdrowo na sportowo”, jednak tym razem impreza odrobinę zmienia swoją formułę. 
– Zmieniamy formę, trochę odświeżamy. Teraz zdecydowanie stawiamy na sport dla wszystkich, będą konkurencje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno będzie się przy tym świetnie bawił – mówi Rafał Reszka dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Rawskiej. 

W programie między innymi: wyścigi kajakowe – o nagrodę Burmistrza Białej Rawskiej, wyciskanie sztangi – o nagrodę Radnego Rady Powiatu, rzut kaloszem – o nagrodę przewodniczącego rady miejskiej oraz nagrodę grupy „Aktywne w Białej Rawskiej”, rzutki – o nagrodę przewodniczącego komisji edukacji i kultury sportu i etyki społecznej, pchnięcie kulą „na dwie ręce” – o nagrodę firmy Brukland z Białej Rawskiej.

Podczas imprezy odbędzie się pokaz sprzętu policyjnego oraz pokaz tresury psa. Dostępny będzie także tor przeszkód. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach fitnessu z Michalina Sypka. Dla najmłodszych przygotowano gry, zabawy, malowanie twarzy oraz balonowe zoo.

Imprezę o godzinie 20:30 swoim występem zakończy kabaret Banialuki z gminy Kowiesy.
Serdecznie zapraszamy!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci