Poszukiwania w terenie nie przyniosły rezultatu. Policja wciąż szuka zaginionego Jacka Jabłońskiego

erawaPowiat
komentarzy

Cały czas trwają poszukiwania 25-letniego Jacka Jabłońskiego. Mężczyzna zaginął 9 marca w Białej Rawskiej. 

Policja z Rawy Mazowieckiej i Białej Rawskiej nieustannie poszukuje Jacka Jabłońskiego. Działania podjęte zaraz po zgłoszeniu zaginięcia mężczyzny prowadzone są w szerokim zakresie. Wczoraj (5.04) ponad 50 osobowa grupa, złożona z policjantów, strażaków i bliskich mężczyzny, przeczesywała las w okolicy Kalenia, tuż pod Rawą Mazowiecką.
– Sprawdzamy wszystkie informacje wpływające do nas i rodziny zaginionego. Jedna z nich wskazywała, że mężczyzna może znajdować się właśnie w tym lesie – mówi nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej – Cały czas działamy, docieramy do wszystkich osób mających kontakt z zaginionym tuż przed tym jak zniknął, sprawdzamy dworce kolejowe, autobusowe, szpitale. Przekazaliśmy też informacje do jednostek ościennych. 

Niestety dotychczas nie udało się ustalić gdzie znajduje się Jacek Jabłoński. Policja oraz bliscy cały czas czekają na wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny. 

Rysopis:
wiek – 25 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond. Ubrany był w szarą bluzę polarową, czarne spodnie i czarne buty.

Wszyscy, którzy posiadają informację na temat miejsca pobytu zaginionego proszeni są o kontakt  osobisty – Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej, ul. Kościuszki 23 lub telefoniczny pod numerami: 46 814 81 00, 46 814 81 03, bądź 997.

Więcej zdjęć z poszukiwań do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci