Poważny wypadek na ul. Białej w Rawie Mazowieckiej. Dwie kobiety przetransportowane do szpitali…

erawaMiasto
komentarzy

Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś (21.07) na ul. Białej w Rawie Mazowieckiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych było wymuszenie pierwszeństwa. 

Straż pożarna w Rawie Mazowieckiej o zdarzeniu została poinformowana o 16:25 przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Z przekazanej informacji wynikało, że kierowca jednego z aut jest uwięziony w pojeździe. 
– W zdarzeniu udział wzięły dwa samochody, opel corsa i fiat punto, który w wyniku uderzenia znalazł się w rowie i to właśnie do kobiety kierującej tym pojazdem musieliśmy wykonać dostęp przy pomocy urządzeń hydraulicznych – mówi dowódca akcji asp. sztab. Piotr Grochowalski.

Z relacji świadków wynika, że kobieta kierująca fiatem punto, wyjeżdżając z jednej z posesji przy ul. Białej, nie ustąpiła pierwszeństwa i wyjechała wprost pod koła opla corsy jadącego z Rawy Mazowieckiej w kierunku Białej Rawskiej. 

Obydwie kierujące kobiety wymagały hospitalizacji. Jedną z nich do szpitala przewiozła karetka, drugą, podróżującą punto, przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

W akcji udział wzięły 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej JRG Rawa Mazowiecka, OSP Rawa Mazowiecka, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja. Droga z Rawy Mazowieckiej do Białej Rawskiej przez kilka godzin była nieprzejezdna. 

Więcej zdjęć z wypadku do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci