Powiatowy Bal Charytatywny już XVII raz. Przez lata w trakcie zabawy udało się zebrać ponad 315 tysięcy złotych

erawaPowiat
komentarzy

Już po raz XVII odbędzie się Powiatowy Bal Charytatywny. Środki zebrane 25 lutego powędrują na konto Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci”. 

To może być naprawdę wyjątkowa ostania sobota karnawału. 25 lutego w Hotelu OSSA odbędzie się bowiem XVII Powiatowy Bal Charytatywny, podczas którego tradycyjnie dobra zabawa będzie się łączyć z pomaganiem. Datki z tegorocznych aukcji przeznaczone zostaną na dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci”. 

Podczas imprezy organizowanej przez Starostwo Powiatowe, gości bawić będzie zespół Gruba Ferajna ze wsparciem DJ’a, a całe wydarzenie poprowadzi doskonale już znana bywalcom balu, Agnieszka Popielewicz- Hyży. 

Wyjątkowa sceneria, ale i atrakcje, mają skłonić gości do wsparcia szczytnego celu. W minionych latach podczas zabawy w sumie zebrano ponad 315 tysięcy złotych. Dotychczas z datków skorzystały: Dom Dziecka w Rawie Mazowieckiej, Szpital Św. Ducha, rawskie koło Polskiego Związku Niewidomych, Stowarzyszenie Hospicjum, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Rawie Mazowieckiej, Warsztat Terapii Zajęciowej, czy Zespół Szkół Specjalnych, Świetlica Środowiskowa. Tym razem zebrana kwota w całości ma powędrować na konto Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci”. 

Podczas balu tradycyjnie przyznawany jest również tytuł „Dobrego Człowieka”, jednak to, kim zostanie on w danym roku do samego końca trzymane jest w tajemnicy. 

Wciąż można zakupić zaproszenia na bal, koszt dla pary to 490 zł. Zaproszenia do nabycia są w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej przy placu Wolności 1, pokój 107 lub 105. Szczegółowe informacje można uzyskać również dzwoniąc pod nr telefonu: 46 814 46 31.

Na bal zaprasza również Starosta Powiatu Rawskiego Józef Matysiak. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci