Ruszyła Rawska Feriada. Na eRawa.pl podajemy program na dwa najbliższe tygodnie…

erawaMiasto
komentarzy

Miejskie jednostki organizacyjne, kluby i stowarzyszenia zapewnią uczniom lokalnych szkół zajęcia podczas tegorocznych zimowych ferii. Plan przygotowany jest na wszystkie, wolne od szkolnych zajęć dni, aż do 29 stycznia.

Choć plakat tegorocznych ferii zimowych w Rawie Mazowieckiej nie należy do najbardziej czytelnych, z pewnością nie można narzekać na brak atrakcji. Specjalnie na okres dwutygodniowej laby przygotowało wiele zaangażowanych osób. To niewątpliwie sprawia, że zakres zajęć jest dość bogaty i pozwala spróbować różnych form aktywności kulturalnej, sportowej, czy rekreacyjnej. Warte zaznaczenia jest szczególnie to, że w budowanie programu zimowych ferii, aktywnie włączyły się nie tylko miejskie jednostki, ale także sportowe kluby i pozarządowe organizacje.

Ferie będzie można spędzać w Miejskim Domu Kultury, dziecięcym oddziale Miejskiej Biblioteki Publicznej, bibliotece Muzeum Ziemi Rawskiej, na obu sportowych halach oraz pływalni, a także w świetlicy stowarzyszenia „Topory” (ul. Zwolińskiego), sali gimnastycznej przy Świetlicy Środowiskowej i salach rawskiego LOK’u.

Poniżej szczegółowy plan zajęć na poszczególne dni.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci