Śmiertelny wypadek na S8 między Chrzczonowicami a Kowiesami. Na miejscu zginął poseł Rafał Wójcikowski

erawaPowiat
fot. KWP Łódź
komentarzy

Poseł Kukiz’15 Rafał Wójcikowski zginął dziś rano (19.01) w wypadku samochodowym na drodze S8 w miejscowości Wędrogów (powiat skierniewicki) nieopodal Babska. Polityk w wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu piotrkowskim z pierwszego miejsca na liście. 

Do tragicznego wypadku doszło dziś po godzinie 6:30, na wysokości miejscowości Wędrogów. To właśnie tam 40-letni poseł, jadąc w stronę Warszawy, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery. Niestety, kierowca tego zdarzenia nie przeżył. W wypadku udział wzięły również dwa inne pojazdy. 
– Osoby jadące renault kangoo zatrzymały się w celu udzielenia pomocy, wówczas w ich pojazd uderzył ford transit. W wyniku zderzenia tych dwóch pojazdów lekko ranne zostały 2 osoby, natomiast kierujący vw bora w wyniku odniesionych obrażeń zmarł – informuje mł insp. Joanna Kącka, rzecznik prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. 

Podczas oględzin miejsca wypadku i zabezpieczania śladów, policjanci odnaleźli dokumenty wskazujące na to, że ofiarą śmiertelną jest 40-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego – poseł na Sejm RP.
Teraz policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczyny zdarzenia. 

W 2015 roku Rafał Wójcikowski wszedł do Sejmu z pierwszego miejsca na liście Kukiz’15 w okręgu piotrkowskim, który swoim zasięgiem obejmuje również powiat rawski.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci