Spotkanie w Starostwie Powiatowym okazją do złożenia życzeń. Przedświąteczny czas nastał również w Rawie Mazowieckiej…

erawaPowiat
komentarzy

Wielkanocne spotkanie przy refleksyjnym przedstawieniu i krótkim koncercie odbyło się w rawskim Starostwie Powiatowym (11.04). Tradycyjnie nie mogło obyć się bez życzeń, ciepłych słów oraz symbolicznego poświęcenia pokarmów. 

Spotkania w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej to już wieloletnia tradycja, która z roku na rok niezmiennie jest podtrzymywana. Tym razem chwilę refleksji zebranym zapewnili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Curie, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali program zatytułowany „Ten, który nie poznał”. Oprócz inscenizacji, szkolny chór zaprezentował pieśni pasyjne.

Po części artystycznej jak zawsze przyszedł czas miłych słów. 
– Zawsze, kiedy wyjeżdżam po tym spotkaniu z Rawy Mazowieckiej, czuję, że naprawdę nadchodzi ten czas, że jestem przygotowana do Świąt Wielkanocnych – mówiła podczas składania życzeń poseł Dorota Rutkowska. 

W starostwie pojawiło się wielu zaproszonych gości, którzy mieli także okazję skosztować typowo wielkanocnych potraw przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białej Rawskiej. 

Pełna fotogaleria ze spotkania w Starostwie Powiatowym do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci