Wypadek w miejscowości Niwna. Poszkodowanego mieszkańca powiatu rawskiego zabrała karetka

erawaPowiat
komentarzy

Dwa samochody osobowe zderzyły się w miejscowości Niwna nieopodal Rawy Mazowieckiej. Przyczyną wypadku prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa. 

O dzisiejszym (13.06) zdarzeniu drogowym w miejscowości Niwna Państwowa Straż Pożarna w Rawie Mazowieckiej została poinformowana około godziny 17:00 przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Otrzymane zgłoszenie brzmiało naprawdę poważnie. Kierowca jednego z osobowych aut miał znajdować się nieprzytomny w pojeździe. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Rawa Mazowiecka, OSP Kurzeszyn, a także policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. 

W Niwnej okazało się, że w okolicy miejscowego sklepu spożywczego zderzyły się ze sobą dwa samochody. Volkswagen caravelle uderzył w bok opla vectry, którego kierowca prawdopodobnie próbował wymusić pierwszeństwo. W wyniku uderzenia poszkodowany został mieszkaniec powiatu rawskiego prowadzący mniejsze auto. Na szczęście, po przyjeździe służb, samodzielnie opuścił pojazd. Strażacy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, które przetransportowało go do szpitala. 

Zdarzenie to mogło zakończyć się dużo poważniej. Na szczęście miejsce pasażera tym razem było puste. 

Więcej zdjęć z miejsca wypadku do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci