Wypadek z udziałem radiowozu w miejscowości Szwejki Wielkie w powiecie rawskim. Mundurowi jechali do zdarzenia…

erawaPowiat
fot. Damian Melon, OSP Biała Rawska
komentarzy

Do zdarzenia z udziałem samochodu policyjnego doszło dziś (11.018) po godzinie 9:00 na drodze z Białej Rawskiej do Sadkowic. W wyniku uderzenia poszkodowana została kobieta kierująca samochodem osobowym i policjant. 

Wciąż ustalane są okoliczności wypadku do jakiego doszło dzisiejszego ranka w Szwejkach Wielkich. To właśnie tam zderzyły się ze sobą osobowe volvo v50 z policyjnym radiowozem, który jechał do napadu na placówkę bankową w Lubani (pisaliśmy o tym tutaj). 
– Dyżurny policji poinformował nas, że w wyniku uderzenia prawdopodobnie jedna z osób jest uwięziona w pojeździe. Na miejscu zastaliśmy radiowóz znajdujący się w rowie i osobowe volvo stojące na kołach na jezdni – relacjonuje bryg. Marcin Szymański z PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Strażacy wydostali kobietę kierującą volvo używając do tego narzędzi hydraulicznych. Zarówno ona, jak i poszkodowany policjant, podróżujący w radiowozie na miejscu pasażera, trafili pod opiekę Zastępu Ratownictwa Medycznego. Z uwagi na obrażenia przewieziono ich do szpitala. 

Zdarzenie zablokowało drogę w obydwu kierunkach na kilka godzin. Na miejscu pracowały 2 zastępy strażaków z JRG Rawa Mazowiecka, OSP Chodnów i Sadkowice, a także policja i ratownicy medyczni. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci