[Aktualizacja] Potrzebny Ci nowy laptop, tablet, telefon? A może zbliżający się Dzień Dziecka spędza sen z powiek? Przyjdź do Tomasza Koropacza, tu znajdziesz produkty na każdą kieszeń

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Zepsuł Ci się laptop, wybierasz się na studia i planujesz zakup nowego sprzętu, a może najzwyczajniej w świecie nie masz pomysłu na prezent z okazji zbliżającego się 1 czerwca? Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, że z okazji Dnia Dziecka w sklepie u Tomasza Koropacza przygotowana została specjalna oferta dla klienta w każdym wieku. Mało tego, na ten dzień mamy konkurs, a w nim do wygrania laptop!

Czy myśląc o kupnie laptopa z obawą spoglądasz do swojego portfela? Tym razem po zakupach wcale nie musisz wbijać zębów w ścianę. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedni sklep, a w nim sprzęt znanych marek (Asus, Toshiba, Sony Vaio) do 60% tańszy niż w innych punktach. Właśnie taka totalna wyprzedaż przygotowana została specjalnie z okazji Dnia Dziecka w sklepie u Tomasza Koropacza przy ul. Zamkowa Wola 26 w Rawie Mazowieckiej. 

To jednak nie wszystkie produkty, które znalazły się w tej szczególnej ofercie:
Smartfony Archos 50c, które możecie zakupić już za 300 zł. Stosunek jakości do ceny jest powalający i zdecydowanie warto sprawdzić ten produkt, 
Tablety, również firmy Archos 90b, z możliwością wpięcia karty SIM za jedyne 200 zł, 
Słuchawki na każdą kieszeń firm takich jak Hama czy Thomson
– Idealne na wakacyjne wyjazdy, imprezy plenerowe, ale nie tylko, głośniki bluetooth
Radia internetowe,
– Rewolucyjne w dziedzinie cyfrowej routery Huawei 4G Ultra, które wkraczają na rynek i sprawiają, że prędkość Internetu rzeczywiście może spełniać nasze oczekiwania, ponieważ dzięki temu urządzeniu prędkość może być nawet 10x szybsza niż osiągana przez nasze urządzenia przy korzystaniu z dotychczasowych rozwiązań.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!!!
W naszym konkursie z okazji Dnia Dziecka do wygrania był laptop. Nagroda trafia do osoby, która udostępniła na swojej tablicy nasz post, a także zamieściła pod nim swoje zdjęcia z najbardziej zniszczonym, najstarszym sprzętem elektronicznym. Spośród Internautów wybraliśmy fotografię zamieszczoną przez Panią Joannę Heler-Kończakowską. Gratulujemy i zapraszamy do kontaktu ze sklepem Tomasza Koropacza w celu odbioru nagrody. 

I choć śmiało można by stwierdzić, że już sama oferta w punkcie Tomasza Koropacza jest prezentem z okazji Dnia Dziecka, mamy jeszcze niespodziankę. Przygotowaliśmy KONKURS, a w nim do wygrania laptop!

Zasady udziału w konkursie są niezmiernie proste. Potrzebne będzie nam do tego konto na Facebook’u, trochę kreatywności i odrobina szczęścia.
W zabawie weźmie udział każdy pełnoletni Internauta, który udostępni ten wpis na swojej tablicy, a później pod naszym postem na Facebook’u eRawa.pl zamieści swoje zdjęcie z najstarszym, najbardziej zniszczonym sprzętem elektronicznym. Następnie, komisja konkursowa, w składzie: pracownicy firmy oraz przedstawiciel naszego serwisu, wyłoni zwycięzcę. Zabawa trwa do 1 czerwca. O wygranej poinformujemy oczywiście na łamach www.eRawa.pl. Życzymy powodzenia. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Punkt przy ul. Zamkowa Wola 26 oferuje sprzedaż nie tylko hurtową, ale detaliczną i online. Firmę można znaleźć w serwisach, kliknij i sprawdź: allegro.pl, OLX, ale też i na facebook’u

Tomasz Koropacz, Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 26.
Godz. otwarcia: Pn-Pt 8:00 – 18:00, Sob 8:00 – 13:00
Telefon: 608 157 689
Mail: [email protected]

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci