Zespół Video nie zagra podczas Dni Rawy Mazowieckiej. Grupa odwołuje koncerty….

erawaMagazyn
fot. fb/zespolVideo Piotr Tarasewicz
komentarzy

Zespół Video odwołał koncert, który miał zagrać w Rawie Mazowieckiej 27 maja. Oficjalna informacja pojawiła się na facebookowym profilu grupy, trafiła również do rawskiego Urzędu Miasta. 

fot. Komunikat zamieszczony na profilu zespołu

Dni Rawy Mazowieckiej to największa impreza organizowana przez ratusz w ciągu całego roku. W lutym Urząd Miasta poinformował, że jedną z gwiazd występujących podczas tej imprezy będzie zespół Video. Jednak jak się okazuje, muzyczny program musi ulec zmianie. Wczoraj popołudniu, na oficjalnym profilu grupy, pojawiła się informacja, że odwołuje ona wszystkie koncerty zaplanowane na kwiecień i maj.

Jak czytamy w komunikacie podpisanym przez Wojtka Łuszczykiewicza, wokalistę zespołu: „Z ogromną przykrością spieszę poinformować, że wskutek niefortunnej kontuzji jestem zmuszony odwołać kwietniowe i majowe koncertu naszego zespołu. Zabieg, który przeszedłem w zeszłym tygodniu, okazał się na tyle skomplikowany, że uniemożliwia mi praktycznie swobodne poruszanie się w warunkach koncertowych przez co najmniej najbliższe 5 tygodni. Ogromnie przepraszam wszystkich, którzy wybierali się na spotkanie z nami.”

Zespół o swoich planach poinformował również rawski Urząd Miasta. Jak udało nam się dowiedzieć, już wiadomo, że podczas majowej imprezy pojawi się inna muzyczna gwiazda. Szczegóły mają być znane w przyszłym tygodniu. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci