Zupełnie nagi mężczyzna wszedł do rawskiego kościoła podczas mszy komunijnej. Rodzice dzieci są oburzeni…

erawaMiasto
Zdjęcia zamieszczone przez internautów.
komentarzy

Goły mężczyzna wbiegł podczas nabożeństwa do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Rawie Mazowieckiej. 37-letniego rawianina wyprowadzili uczestnicy mszy. 

Do niecodziennego zdarzenia doszło w minioną niedzielę (28.05) w dużym kościele w Rawie Mazowieckiej. Z relacji świadków wynika, że nagi mężczyzna nadbiegł od strony Placu Wolności i wbiegł między ludzi stojących przed budynkiem wprost do głównego wejścia. Uczestnicy nabożeństwa byli tak zszokowani, że nie zareagowali, pozwoliło mu to dobiec bardzo blisko ołtarza. Stamtąd 37-latek został wyprowadzony przez świadków zdarzenia. 

W Internecie pojawiły się zdjęcia dokumentujące zajście oraz oburzone komentarze rodziców dzieci, które akurat w tę niedzielę miały pierwszą komunię.
„Nawet nie wiecie co przeżyłam, jako matka dziecka, które miało przystąpić do pierwszej komunii. Szok, przez pół dnia nie mogłam utrzymać szklanki w ręku” – czytamy na jednym z for. 

Ojciec innego dziecka mówi, że początkowo nikt nie wiedział co tak naprawdę się dzieje. 
„To stało się nagle, nie wyglądał na pijanego, był przestraszony”. 

Wyprowadzonym z kościoła mężczyzną zajęła się policja. 
– Mężczyzna jest chory, po konsultacji z lekarzem został przewieziony do szpitala. Na pewno nie było to zakłócanie obrządku, nie wszedł celowo, żeby komuś dokuczyć – informuje nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci