Reklama

Serwis eRawa.pl to inicjatywa, która na co dzień dostarcza informacji oraz rozrywki mieszkańcom powiatu rawskiego. Precyzyjnie trafiamy z naszym przekazem do ludzi mieszkających w Rawie Mazowieckiej oraz mniejszych miejscowościach powiatu rawskiego. Znany obszar dotarcia pozwala na precyzyjne określenie naszych odbiorców, co jest niesamowitym atutem dla wszystkich tych, którzy chcieliby się zareklamować na naszych łamach.

Wszechstronna, nowoczesna forma reklamy, bazująca na multimediach, lokowaniu produktu, ale także tradycyjnej formie reklamy powierzchniowej sprawia, że nasz serwis idealnie nadaje się do reklamowania wszelakich produktów i usług.

Proponowane rozwiązania pozwalają nie tylko wyróżnić się na reklamowym rynku, ale przede wszystkim dopasować formułę reklamy do celów, jaki dany przedsiębiorca sobie założył. Reklamujemy oraz pomagamy reklamować się, doskonale znając specyfikę lokalnego rynku towarów i usług.

Wśród naszych form reklamy znajdziecie Państwo między innymi:
– tradycyjne banery reklamowe
– sponsorowane artykuły oraz materiały video
– reklamę audiowizualną
– produkcję materiałów video (prezentacja firm)
– nowoczesną reklamę zawierającą lokowanie produktu (materiały video)
– reklamę w social media
– i wiele, wiele więcej…

Zapraszamy także do korzystania z bezpłatnego serwisu ogłoszeń lokalnych, w którym za darmo mogą Państwo skorzystać z naszych reklamowo/ogłoszeniowych możliwości.

Ze względu na to, iż serwis powraca na rawski rynek, mamy dla Państwa specjalną ofertę reklamową, która będzie indywidualnie dopasowana do naszych przyszłych kontrahentów. Aby szczegółowo zapoznać się z cennikiem i bezpłatną prezentacją naszej oferty wystarczy mail, telefon lub sms:

[email protected]
m: 574 330 985

Zapraszamy do współpracy.