Pożar mieszkania w bloku na bialskim osiedlu. Na ratunek ruszyły cztery zastępy strażaków…

erawaPowiat
komentarzy

Spalona potrawa stała się przyczyną interwencji straży pożarnej jaka miała miejsce w minioną niedzielę (30.07) w Białej Rawskiej przy ul. Mickiewicza. W zdarzeniu ucierpiał mężczyzna, którego karetką przetransportowano do szpitala. 

Zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym jak zawsze postawiło na nogi wszystkich strażaków w Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej. Tym razem dwa wozy, w tym również podnośnik, wyruszyły na interwencję do Białej Rawskiej. Na pomoc wezwani zostali także ochotnicy z OSP Chodnów oraz jednostka lokalna, czyli OSP Biała Rawska.

Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu na pierwszym piętrze, w jednym z bloków przy ulicy Mickiewicza, zapaliła się gotowana potrawa. I choć pozornie brzmi to bardzo niewinnie, do pomieszczenia, w aparatach powietrznych, musieli wkroczyć strażacy. Przeszukali oni mieszkanie, na szczęście mężczyzna, który w nim zasnął został już wcześniej wyniesiony. Działanie ratowników polegało na dogaszeniu garnka i tlących się mebli, a także przewietrzeniu budynku i sprawdzeniu go detektorem wielogazowym.

Poszkodowany mieszkaniec Białej Rawskiej został przekazany pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego i karetką przetransportowany do szpitala. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci