10 sesji, 68 podjętych uchwał i wyjątkowo dobra frekwencja wśród radnych. Na eRawa.pl wybieramy najbardziej aktywnego radnego w 2013 roku. Zachęcamy do głosowania…

erawaMiasto
komentarzy

10 sesji Rady Miasta i 68 podjętych uchwał. Tak wyglądała praca radnych Rady Miasta Rawa Mazowiecka w 2013 roku. Podobnie jak w roku poprzednim przygotowaliśmy specjalną ankietę, w której ocenicie aktywność miejskich rajców. Dla stałych czytelników naszego serwisu powinno być to o wiele łatwiejsze zadanie, ponieważ naszych publikacji dotyczących samorządu, na przestrzeni ostatnich 365 dni, nie brakowało.

Podsumowując pracę lokalnej Rady Miasta, trzeba również spojrzeć na frekwencję dotyczącą udziału radnych w poszczególnych sesjach. Tu samorządowi przedstawiciele rawian mają się czym pochwalić. Po jednej usprawiedliwionej nieobecności odnotowali jedynie radna Anna Młynarczyk oraz radny Włodzimierz Błędek. Pozostali członkowie rady mieli 100 procentową frekwencję, co w innych miastach nie jest tak oczywiste.
Mówiąc o minionym roku w Radzie Miasta, należy także wspomnieć o pożegnaniu Mariana Janowskiego, który przegrał walkę z ciężką chorobą. Od czerwca radny nie brał aktywnego udziału w pracach tego kolegialnego organu.

Głosy można oddawać do 18 stycznia.
Uwaga: Przypominamy, że z jednego adresu IP komputera, tabletu lub smartfona można w naszej ankiecie oddać tylko jeden ważny głos.

[poll id=”20″]

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz