10 uczestników przeszło do finału lokalnego plebiscytu „Pokaż się!”. Wśród finalistów są wokaliści, tancerze oraz miłośnicy gotowania…

erawaKultura
komentarzy

10 uczestników dostało się do finału lokalnego plebiscytu „Pokaż się!”. Wydarzenie od kilku lat organizowane jest przez Młodzieżową Radę Miasta. Idea jest prosta, na wzór dużych telewizyjnych „talent show”, pokazać uzdolnionych rawian. W tym roku podczas eliminacji, tematyka pokazów była bardziej różnorodna, co pozytywnie wpłynęło na atrakcyjność inicjatywy. 

Dopisały nie tylko dobre pomysły, ale także ilość uczestników. Jury wreszcie mogło dokonać odpowiedniej selekcji. W tym roku tradycyjnie występy młodych rawian oceniali przedstawiciele nauczycieli, mediów oraz przewodnicząca poprzedniej kadencji MRM. Zadanie nie było łatwe, tym bardziej, że tradycyjnie pokazy zdominowane były przez wokalistki, które w tym roku zaprezentowały momentami wyjątkowo równy poziom.

W tegorocznej edycji „Pokaż się!”  na szczęście nie brakowało bardziej oryginalnych występów. Na scenie pokazali się lokalni iluzjoniści, tancerze, a także jedna miłośniczka gastronomii, która przygotowała słodki poczęstunek. Finał wydarzenia zaplanowany jest na 30 listopada.

Do finału zakwalifikowali się:
1. Weronika Jedwabna 2. Emilka Łazowska 3. Walentyna Juszczak 4. Małgorzata Sztocka 5. Ania Sokołowska 6. Julia Szymczak 7. Aleksander Augustyniak i Emilian Sołtysiak 8. Wojtek Piechota 9. Klaudia Rzeźnicka 10. Magdalena Kielan.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz