32-letni motocyklista zginął na drodze w okolicach miejscowości Kurzeszyn. Kierujący motocyklem BMW na łuku drogi wypadł z niej i uderzył w betonowe ogrodzenie…

erawaPowiat
komentarzy

Policja z Rawy Mazowieckiej pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (6.07) po godz. 15:00 w okolicach miejscowości Kurzeszyn. 32-letni motocyklista jadąc krętą drogą wypadł na jednym z łuków i uderzył w betonowe ogrodzenie. Mężczyzna zginął na miejscu.

dsc_0058

fot. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło na bardzo krętej i wąskiej drodze prowadzącej z Kurzeszyna do miejscowości Helenów. Na jednym z łuków drogi, motocyklista kierujący jednośladem BMW nie opanował go i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z pobliskich posesji. Uderzenie było na tyle silne, że kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Przyczynę tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci z rawskiej komendy pod nadzorem prokuratury. To kolejne tragiczne zdarzenie w ostatnim czasie z udziałem jednośladu. Pod koniec maja w miejscowości Julianów Lesiewski zginął 35-letni motocyklista, o tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz