40-letni rawianin usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie

erawaMiasto
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Dziś (5.11) prokurator skierował wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. 

fot. KPP Rawa Mazowiecka

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (31.10) przy ulicy Tomaszowskiej w Rawie Mazowieckiej. To właśnie tu, przy ciągu sklepów, raniony został 40-letni mieszkaniec Rawy. 
– Pokrzywdzony mężczyzna to bezdomny. Tego wieczoru przebywał w towarzystwie swoich znajomych, wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zaatakowany i ugodzony nożem dwukrotnie. Doznał rany ciętej twarzy i rany kłutej pleców – mówi Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury. 

Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Po szeregu działań mundurowi ustalili wczoraj (4.11), że sprawcą czynu jest 40-letni rawianin. 

Zatrzymany tłumaczył, że zadał uderzenia nożem ponieważ pokrzywdzony natarczywie domagał się od niego pieniędzy na alkohol, groził mu pobiciem oraz znieważał.

Funkcjonariusze odnaleźli również nóż porzucony przez sprawcę kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. Dziś (5.11) prokurator skierował wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz