800 osób przeszło w barwnym korowodzie ulicami Rawy Mazowieckiej. Marsz dla życia i rodziny już po raz czwarty spotkał się z dużym zainteresowaniem rawian…

erawaMagazyn
komentarzy

„Każde życie jest bezcenne!”- z takim hasłem na ustach przez Rawę Mazowiecką przeszli uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Organizatorzy szacują, że w lokalnej odsłonie akcji wzięło udział 800 osób. Finał marszu, podobnie jak w ubiegłym roku, miał miejsce w parku miejskim podczas Rawskich Bernardynek. 

To już czwarta rawska odsłona Marszu dla Życia i Rodziny, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Podobnie jak w latach ubiegłych, rawianie w barwnym korowodzie ruszyli ulicami miasta, by tym razem podkreślić wagę ludzkiego życia i utożsamić się z główną ideą wydarzenia, czyli promowaniem prorodzinnych wartości. I choć pogoda nie do końca sprzyjała spacerom, maszerujących było więcej niż w ubiegłym roku.

W lokalną odsłonę akcji włączyło się kilka środowisk, począwszy od  samorządowców, reprezentantów miejskich stowarzyszeń i instytucji, na aktywnych mieszkańcach kończąc.

Podsumowanie wydarzenia odbyło się, podobnie jak w ubiegłym roku w parku miejskim, gdzie tuż po zamknięciu marszu, odbył się IX piknik rodzinny Bernardynki Rawskie. Imprezę przygotowało Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza”, jego członkowie niezmiennie zadbali o dobrą zabawę dla całych rodzin.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentWięcej zdjęć na naszym kanale facebookowym. Z Marszu dla Życia i Rodziny oraz Rawskich Bernardynek (fot. Kinga Sekrecka).

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz