Adam Kwapiś uzyskał awans na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków. Najnowsze doniesienia z MLUKS „Dwójki”

erawaSport
fot. MLUKS "Dwójka"
komentarzy

W minioną sobotę (11.05) odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Podczas zawodów swoją reprezentację miała również Rawa Mazowiecka. 

We wspomnianych mistrzostwach udział wzięli: Julia Bartoszek, Natan Błaszczyk, Patryk Gierach oraz Adam Kwapiś. Turniej przeprowadzono w konkurencjach: gra indywidualna oraz gra deblowa. Rawscy tenisiści zajęli następujące lokaty: gra indywidualna Żaczek: Julia Bartoszek – miejsca 3-4; gra deblowa Żaczek: Julia Bartoszek/Alicja Orłowska (GUKS Gorzkowice) – miejsca 3-4; gra deblowa Żaków: Patryk Gierach/Natan Błaszczyk – miejsca 3-4.

Z turnieju rawski klub przywiózł 3 brązowe medale Mistrzostw Województwa Łódzkiego Żaków. Natomiast Adam Kwapiś uzyskał awans na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca w Krakowie.

W tym samym czasie w Bilczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek/ów w tenisie stołowym. Rawski klub reprezentowało 4 tenisistów: Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski, Natan Błaszczyk oraz Julia Bartoszek. Turniej rozegrano w grze indywidualnej oraz deblowej. Wśród Młodzików w grze singlowej najlepiej zaprezentował się Marcel Błaszczyk, który zwyciężył w tej konkurencji. W grze deblowej Marcel wystąpił w parze z kolegą klubowym Szymonem Puchalskim i zostali zwycięzcami w grze deblowej Młodzików. W grze deblowej Młodziczek nasza zawodnika wystąpiła w parze z Kingą Mikulską z klubu MUKS Włókniarz Pabianice, dziewczęta uplasowały się na miejscu 4.

fot. MLUKS „Dwójka”

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych osiągnięć sportowych.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz