Adrian „Bartos” Bartosiński zawalczy na ringu programu „TYLKO JEDEN”. Pojedynek już dziś (20.03)!

erawaSport
komentarzy

Już w ten piątek dojdzie do najdłużej oczekiwanego pojedynku do tej pory w programie „TYLKO JEDEN” w telewizji Polsat. Adrian Bartosiński zmierzy się z Kamilem Dołgowskim.

Adrian Bartosiński to 25-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej, pasję do sportów walki zaszczepił mu ojciec, który jest byłym zapaśnikiem. Bartos jest z zawodu kucharzem, jednak postanowił realizować się w sporcie. Opuścił rodzinną Rawę Mazowiecką, by móc poświęcić się w pełni treningom w łódzkim Octopusie. Stoczył do tej pory siedem zawodowych pojedynków, nie przegrywając żadnego z nich. Pięć ostatnich walk wygrał przez nokaut. Jedną z nich można było zobaczyć w listopadzie ubiegłego roku podczas Wirtuoz Challenge IV Rawa Mazowiecka. 

Talent Adriana został doceniony przez Macieja Kawulskiego, który postanowił wykupić jego kontrakt od konkurencyjnej organizacji, dając mu możliwość skonfrontowania się z pozostałymi uczestnikami programu. „Musisz mi obiecać, że będziesz najlepszą wersją siebie i pokażesz wszystkim dzieciakom na ulicy, że nie ma nie mogę, jest tylko nie chcę” powiedział mu Kawulski.

Bartosa przeciwnikiem jest Kamil Dołgowski (25 lat, Wrocław). Uczestnicy walczą w kategorii wagi średniej – ich masa ciała nie może przekraczać 81.5 kg. Program „TYLKO JEDEN” zobaczycie w Polsacie o godz. 22:10. 
A tak wyglądała droga Adriana do KSW w kilku kadrach naszego nieocenionego wysłannika – Grzegorza Adamka -> zdjęcia.  
Źródło: endemolshine.pl

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz