Adrian Bartosiński niepokonany na zawodowym ringu MMA. Rawski zawodnik pokonał przeciwnika w pierwszej rundzie!

erawaSport
fot. Grzegorz Adamek
komentarzy

Adrian Bartosiński reprezentujący m.in. Rawski Klub Karate Kyokushin zmierzył się z Vladyslavem Schepanskyim z charkowskiego Maximus MMA Team. To była naprawdę imponująca walka. 

To już czwarta zawodowa walka Adriana w formule MMA. Tym razem limit wagowy pojedynku to 84 kg. Bartosiński obecnie reprezentujący dwa kluby: łódzkiego Octopusa i Rawski Klub KK o zwycięstwo zawalczył w minioną sobotę (6.04) w Wolborzu.

– W narożniku naszego fightera stanął jak zawsze duet trenerski: Marcin Kopczyński i Adrian Bajan wraz z trenerem z Łodzi. Walka była zakontraktowana na trzy rundy, jednak Bartosowi wystarczyła tylko jedna. Vladyslav Schepanskyi z charkowskiego Maximus MMA Team odczuł efektowny rzut z pierwszej części starcia i mocną pracę Adriana w parterze i nie podjął dalszej walki (pęknięte żebro) – komentuje Zbigniew Pacho, wiceprezes RKKK.

Postawa i przygotowanie Adriana nie umknęła uwadze organizatorów i obserwatorów gali. Wszyscy zgodnie podkreślali, że przed nim boje o najwyższe laury w najmocniejszych federacjach. Wszystko wskazuje, że będzie to walka w Federacji FEN Fight Exclusive Night. 

Teraz z niecierpliwością czekamy na majową walkę Krystiana Krawczyka podczas Gali TFL 17 w Pionkach.

fot. Grzegorz Adamek

Więcej zdjęć autorstwa, zaprzyjaźnionego z naszą redakcją, Grzegorza Adamka znajdziecie tutaj.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz