[AKTUALIZACJA] „Alibi od zaraz”. My też możemy Wam je dać. Wygrajcie bilety na spektakl

erawaKultura
komentarzy

AKTUALIZACJA. Rozwiązanie konkursu. 

Kochani, jesteście niesamowici. Zasypaliście nas wiadomościami z bardzo ciekawymi uzasadnieniami. Najchętniej wręczylibyśmy zaproszenia wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Jednak musielibyśmy dysponować ogromną ilością zaproszeń. Z przyjemnością wręczamy te, które mamy w posiadaniu. Bilety przesyłamy wraz z mailami do trzech osób. To właśnie Wy przekonaliście nas najbardziej skutecznie. Zaproszenia otrzymują: Katarzyna K., Agata Z. oraz Grzegorz S. Sprawdźcie koniecznie swoje maile. 

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za wspólną zabawę. Przypominamy również, że wciąż zostały do kupienia ostatnie bilety. Znajdziecie je –> TUTAJ lub TUTAJ.

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? Wy też wznieście się na wyżyny kreatywności i wygrajcie bilety. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na spektakl. 

Bilety na jeden z największych komediowych hitów z repertuaru warszawskiego Teatru Capitol są już praktycznie nie do zdobycia. Praktycznie… Bo możecie je jeszcze wygrać w naszym konkursie!

Popołudnie pełne humoru w niedzielę, 5 lutego o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej zagwarantują: Aleksandra Szwed, Andrzej Deskur, Halina Bednarz, Małgorzata Potocka, Stanisław Banasiuk, Marcel Borowiec oraz Barbara Jonak.

KONKURS
Jeśli tylko chcecie wygrać jedno z podwójnych zaproszeń, weźcie udział w naszej zabawie. 

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać do nas maila, w którym napiszecie dlaczego to właśnie tę osobę chcecie zabrać ze sobą na spektakl. Wygrywają trzy najciekawsze odpowiedzi nadesłane na adres [email protected]. Czasu jest niewiele, więc zabawa trwa do środy (18.01) do godziny 23:00. 

W wiadomości podajcie również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. W zabawie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy powiatu rawskiego. 

Ostatnie bilety możecie zakupić w cenie 110 zł on-line: TUTAJ lub TUTAJ.

Rezerwacja: tel. 733 777 840; e-mail: [email protected]

Dwa słowa o ALIBI OD ZARAZ – Jean Poiret

Michel zaprasza do domu piękną, młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz