Andrzej Piaseczny ponownie wystąpi w Rawie. Okazją ma być Dzień Kobiet…

erawaKultura
komentarzy

Kolejne dwa koncerty Andrzeja Piasecznego odbędą się w Rawie Mazowieckiej z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Tym razem nie będzie możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów, wszystkie zaproszenia mają być dostępne wyłącznie w kasie Miejskiego Domu Kultury. 

Andrzej Piaseczny do Rawy Mazowieckiej po raz pierwszy został zaproszony z okazji świątecznych koncertów. Niestety mimo, że przed rawską publicznością w ciągu dwóch dni wystąpił aż cztery razy, nie wszystkim zainteresowanym udało się wybrać na to wydarzenie. Na przeszkodzie stanął bowiem sposób dystrybucji biletów. (Pisaliśmy o tym tutaj). 

Teraz Urząd Miasta wspólnie z MDKiem chcąc zreflektować się, organizują kolejne koncerty. 
– W związku z dużym zainteresowaniem tym artystą, burmistrz Misztal zaproponował Andrzejowi Piasecznemu, aby ponownie wystąpił w Rawie. Wczoraj dostaliśmy potwierdzenie, że z okazji Dnia Kobiet uda się zorganizować dwa koncerty – mówi wiceburmistrz Marek Pastusiak. 

Koncerty Andrzeja Piasecznego odbędą się 6 i 7 marca. Wszystkie bilety będą sprzedawane wyłącznie w kasie Miejskiego Domu Kultury, a ich cena będzie taka sama jak poprzednio, czyli 10 zł. 
– Ze sprzedażą biletów ruszymy w sobotę, tak żeby każdy mógł je nabyć. Oczywiście wcześniej o tym poinformujemy. Nie będzie możliwości wcześniejszej rezerwacji przez Internet czy telefon. Żeby kupić bilet trzeba będzie zjawić się osobiście w domu kultury – zapowiada dyrektor rawskiego MDKu Grzegorz Klimczak. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz