Artyleryjski pocisk zatrzymał realizację inwestycji w ulicy Mszczonowskiej. Nietypowym wykopem zajęli się saperzy z Tomaszowa Mazowieckiego…

erawaMiasto
komentarzy

Na trzy godziny zostały przerwane prace przy korytowaniu podłoża pod nową nawierzchnię na ulicy Mszczonowskiej. Drogowcy wykonujący ziemne prace odkryli zardzewiały pocisk. Interweniować musiał patrol saperski z jednostki w Tomaszowie Mazowieckim.

Do odkrycia tego nietypowego znaleziska doszło podczas pracy koparką. Przy wybieraniu ziemi pracownicy zauważyli zardzewiały pocisk. O tym fakcie natychmiast powiadomiona została policja, która zabezpieczyła teren prowadzonej inwestycji. Miejsce znaleziska zostało całkowicie wyłączone z ruchu pieszych oraz samochodów w odległości 100 metrów z każdej strony. Na miejsce wezwany został również saperski patrol z pobliskiego Tomaszowa.

Jak informuje przedstawiciel wykonawcy, tego typu znaleziska bardzo często pojawiają się podczas prowadzenia podobnych inwestycji
– Takie sytuacje zdarzają się dość często, szczególnie przy robotach ziemnych, przy budowie kanalizacji deszczowej. Na tej inwestycji to pierwsze takie znalezisko i mam nadzieje, że ostatnie – mówi Tomasz Włodarski z firmy Erbedim Piotrków Trybunalski.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Pomimo nieoczekiwanej niespodzianki, prace przy tej miejskiej inwestycji idą zgodnie z planem, czemu niewątpliwie sprzyjają dobre warunki atmosferyczne.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz