Awaria kina plenerowego. Powtórka seansu już w piątek (22.07)…

erawaMagazyn
komentarzy

Awaria stała się przyczyną przeniesienia pierwszej odsłony tegorocznego kina plenerowego pod dach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Powstała usterka już została usunięta, a seans ma zostać powtórzony w najbliższy piątek (22.07) na terenie lokalnego skateparku. 

Około 30 osób pojawiło się w minioną sobotę przy miejskiej krytej pływalni, gdzie miała odbyć się pierwsza edycja wakacyjnego kina plenerowego. Jednak z powodu problemów technicznych, seans nie mógł się odbyć. Blisko godzinna próba uruchomienia sprzętu i wyświetlenia planowanych filmów zakończyła się fiaskiem.
– Sprawdzaliśmy wcześniej nagranie i nic nie zapowiadało problemów. (…) Zaprosiliśmy wszystkich do Miejskiego Domu Kultury, gdzie bez problemów udało się wyemitować planowane filmy – tłumaczy Grzegorz Klimczak, dyrektor MDK’u.

Teraz organizatorzy zapraszają ponownie na teren skateparku w najbliższy piątek (22.07). Planowane filmy nie uległy zmianie, o godzinie 20:00 rozpocznie się projekcja horroru „Uśpieni oraz komedii „Pani z przedszkola”. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że tym razem seans w plenerze nie zakończy się awarią. Tym bardziej, że z powodu wakacyjnych atrakcji, do 15 sierpnia zamknięty jest skatepark, na którym urządzenia do jazdy na desce czy rolkach zastąpiono trybunami dla widzów, najpierw Klubu piłki, a teraz letniego kina.
– Nie jest możliwe, aby składać i rozstawiać trybuny, dlatego skatepark do czasu ostatniego seansu będzie nieczynny. Rozpatrywaliśmy nawet możliwość przesunięcia tych urządzeń na teren parkingu, ale niestety, nawet teraz, gdy udało się wykonać dodatkowe miejsca parkingowe, obłożenie jest zbyt duże – tłumaczy Bernard Motylewski, dyrektor pływalni Aquarium.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz