Babcie i dziadkowie zapełnili całą widownię MDK’u. Dzieci z Przedszkola nr 1 zorganizowały uroczyste obchody dnia babci i dziadka.

erawaKultura
komentarzy

Widownia wypełniona po brzegi babciami i dziadkami oraz scena, na której królowali najmłodsi. Przedszkolaki z „Tęczowej Jedyneczki” zorganizowały dziś swoje obchody wyjątkowego styczniowego święta. Obszerny artystyczny program w wykonaniu maluchów prezentowany był na deskach Miejskiego Domu Kultury.

Takie wydarzania nie mogą się nie udać. Gdy po jednej stronie mamy perfekcyjnie przygotowane maluchy, a po drugiej, pełnych dumy dziadków i babcie, całość zazwyczaj kończy się gromkimi brawami. Tak też dziś było w Miejskim Domu Kultury, gdzie przedszkole „Tęczowa Jedyneczka” organizowało swoje obchody dnia babci i dziadka.

Jak mówi Teresa Majcer. dyrektor placówki, frekwencja mogłaby być jeszcze większa, jednak sporo najmłodszych po prostu choruje. Wyjątkowe, styczniowe święto nieprzypadkowo już drugi raz obchodzone jest w lokalnym MDK’u. Jesteśmy najstarszym przedszkolem w Rawie i nie mamy takich warunków, żeby pomieścić wszystkich dziadków, dlatego korzystamy z sali domu kultury – tłumaczy dyrektor Majcher.

Dzieci, choć trochę zawstydzone, na scenie prezentowały się wspaniale. Nie peszyły ich nawet błyski lamp aparatów fotograficznych, z którymi do MDK’u wybrał się nie jeden dziadek i nie jedna babcia. Na naszych internetowych łamach również krótka fotorelacja z tego wydarzenia…

Previous Image
Next Image

info heading

info content


 

 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz