Badania diagnostyczne od października ponownie w rawskim szpitalu. NFZ rozstrzygnął konkurs ofert.

erawaPowiat
komentarzy

Szpital w Rawie Mazowieckiej z kolejną umową zawartą z NFZ. Tym razem w placówce ponownie będzie można skorzystać z gastroskopii, kolonoskopii i tomografii komputerowej.

Ubiegły tydzień okazał się być szczęśliwym dla rawskiego szpitala. Łódzki oddział NFZ rozstrzygnął bowiem konkurs na ważne dla pacjentów badania diagnostyczne, których z uwagi na rozwiązaną umowę z AMG Centrum Medyczne  nie można było wykonać w Rawie Mazowieckiej.

Od połowy lipca pacjenci chcąc wykonać tomografię komputerową, czy kolonoskopię, musieli jeździć do Brzezin, Skierniewic czy Tomaszowa Mazowieckiego. Teraz sytuacja się zmieni.
– 7 września br. Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia rozstrzygnął postępowania konkursowe na świadczenia ambulatoryjne kosztochłonne na terenie grupy powiatów: opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego i tomaszowskiego, takie jak: gastroskopia, kolonoskopia i tomografia komputerowa – informuje Anna Leder, rzecznik prasowy ŁOW NFZ. 

We wspomnianych postępowaniach konkursowych wybrano SP ZOZ w Rawie Mazowieckiej, który od 1 października 2018 r. do 30 czerwca 2023 r. na podstawie umowy będzie realizował wyżej wymienione świadczenia.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz