Bajm zagra na rawskim finale akcji organizowanej przez Milkę. Plenerowa impreza już 30 czerwca!

erawaKultura
komentarzy

Zespół „Bajm” będzie gwiazdą plenerowej imprezy organizowanej w Rawie Mazowieckiej przez Milkę. Impreza będzie finałem plebiscytu związanego z wybieraniem „najmilszego miasta w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się na terenie Zamku Książąt Mazowieckich już 30 czerwca!

Rawa Mazowiecka jest jednym z trzech miast – finalistów, którzy właśnie w ostatni weekend maja będą bawić się na plenerowych, rodzinnych imprezach. Podczas tych wydarzeń, rawianie wspólnie będą mogli wpłynąć na końcowy wynik akcji. Jak się okazuje, zmagania w terenie będą wyjątkowo opłacalne. Każde z miast będzie rywalizowało w tej samej, specjalnie przygotowanej konkurencji. Uzyskane w niej wyniki zadecydują o liczbie przyznanych punktów (szczegółowy regulamin).

> O wszystkich odsłonach rawskiego przytulania przeczytacie tutaj.

W zależności od miejsca uzyskanego w konkurencji, punkty te zostaną pomnożone trzy lub dwukrotnie. Najgorszy wynik będzie skutkował ponownym przypisaniem jednokrotnej wartości punktów. Warto więc, idąc za tą mechaniką, mocno zaangażować się zarówno w głosowanie, jak i udział w samej imprezie.
Głosowanie on-line na stronie www.fioletowastrona.pl powraca już jutro (8.06) i potrwa przez trzy najbliższe tygodnie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz