„Bejbi Blues” oraz thriller „Sęp”. Kino Roma zaprasza na kolejny weekendowy wieczór filmowy…

erawaKultura
komentarzy

 Kolejny majowy weekend zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejny filmowy wieczór w rawskim Kinie „Roma”. 10, 11 oraz 12 maja znów zaprezentowane zostaną dwa wyjątkowe, tym razem polskie filmy: „Bejbi Blues” oraz thriller „Sęp”. To kolejna okazja do tego, by majowe grillowanie uzupełnić o chwile spędzone przed dużym ekranem.

fot. Oficjalny plakat promujący imprezę.

Kinowa oferta na majowe weekendy faktycznie jest atrakcyjna. Przyciągają nie tylko dobre filmy, ale także cena kinowych biletów. Tylko w najbliższy weekend wejście na obie projekcje kosztuje zaledwie 12 złotych. Filmy emitowane będą od godziny 20:00, wcześniejszych rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 295 967. Najbliższy weekend będzie drugim, z trzech zaplanowanych w maju. W ostatni weekend kinomaniacy będą mogli obejrzeć filmy: „Dzień Kobiet” oraz „Niewierni” (szczegóły niebawem).

Jak zwykle ze względu na współpracę serwisu eRawa.pl z Kinem „Roma” mamy przygotowany dla Was kinowy konkurs. Tradycyjnie do wygrania jest podwójne zaproszenie na najbliższy filmowy wieczór. Konkursowe zadanie znów odnosi się do Waszej kreatywności. Tym razem czekamy na czterowersowe rymowanki, w których wykorzystacie następujące słowa: bejbi, blues, kino, sęp.

Zwycięską rymowankę przygotował Tomek, za co nagradzamy go podwójnym zaproszeniem. Poniżej liryczne dzieło naszego Internauty:

Idzie chłopak i dziewczyna do rawskiego super kina
– Hej Kochana czuję bluesa! I tym samym złapał plusa
Na to Bejbi okiem mruga, chyba nocka będzie długa
Niczym sęp on podskakuje i w policzek ją całuje.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz