Rawski hip-hop wkracza na salony. Muzycy, amatorzy chcą pochwalić się swoimi nowymi projektami…

erawaKultura
komentarzy

Nie każdy wie, że w Rawie Mazowieckiej funkcjonują hip-hop’owe zespoły, które regularnie nagrywają kolejne utwory. I choć ich najnowsza płyta nie pojawi się na półkach muzycznych sklepów, w promocję nagrań angażują się coraz bardziej profesjonalnie. Mowa o składzie ProWoKacja, który w najbliższy piątek zaprasza do restauracji Cafe Młynek na premierę najnowszej płyty oraz wideoklipu promującego jeden z utworów. Wydarzenie, któremu patronuje eRawa.pl rozpocznie się o godzinie 20:00.

W trakcie piątkowej imprezy młodzi artyści chcą zaprezentować nową płytę „Na Żywo”. Będzie to szansa wspólnego, premierowego odsłuchu długogrającego, muzycznego projektu. Kulminacyjnym punktem wydarzenia ma być jednak projekcja wideoklipu, który członkowie składu ProWoKacja, czyli Mariusz „Vouec” Wołk i Damian „Process” Stankiewicz oraz Bartek Kopera z Bengo Studio, wspólnymi siłami dopięli na ostatni guzik.

Całości wydarzenia mają dopełnić nieoficjalne nagrania video z planu zdjęciowego oraz materiały z koncertów. Podczas spotkania czas ma urozmaicać Łukasz „Kret” Grzyb, który stanie za konsolą i zapewni dodatkowe doznania muzyczne.

Oficjalną zajawkę imprezy znajdziecie na youtube, a szczegóły w wydarzeniu na facebook’u.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz