„Bezpieczne Wakacje”. Weź udział w konkursie plastycznym

erawaMagazyn
komentarzy

Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „BEZPIECZNE WAKACJE”.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas 0-VIII szkół podstawowych z terenu Rawy Mazowieckiej. Ma na celu promowanie bezpieczeństwa w czasie podróży oraz wypoczynku w okresie wakacyjnym.

Konkurs polega na stworzeniu plakatu oraz wymyśleniu hasła, które zostanie na nim umieszczone. Praca ma promować BEZPIECZNE WAKACJE. Format i technika – dowolne. Najważniejsze, aby podkreślony został temat przewodni konkursu, a praca została własnoręcznie wykonana przez uczestnika.

Ważne: autorzy oceniani będą indywidualnie – jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę.

Na prace organizatorzy czekają do 20 czerwca 2022 r.

Możecie:
dostarczyć je osobiście do siedziby MBP Oddział dla Dzieci mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 9 w Rawie Mazowieckiej,
zostawić je w sekretariacie swojej placówki – organizatorzy osobiście odbiorą je po upłynięciu terminu przyjmowania prac.

Autorzy najciekawszych, zdaniem powołanej przez organizatorów komisji, prac – zostaną nagrodzeni. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora. Zaprezentowane zostaną na pokonkursowej wystawie.

Uwaga – udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku uczestnika na potrzeby promocyjne konkursu.

Głównym celem konkursu jest promowanie bezpiecznych form letniego wypoczynku. Udział w konkursie to ciekawa forma edukacji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kształtowania prawidłowych postaw i zachowania dzieci na drodze, w domu i na letniskach, w czasie podróży.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej.

Serwis eRawa.pl objął konkurs patronatem medialnym, więc będziemy Was informować o przebiegu wydarzenia.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz