Biblioteka w Rawie idzie z postępem. Sprawdźcie jakie nowości czekają na Was w MBP

erawaKultura
komentarzy

Książki elektroniczne i oficjalne konto w mediach społecznościowych. Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie coraz bliżej czytelnika. 

Biblioteka wciąż poszerza swoją ofertę. Tym razem proponuje e-książki. Jest to z pewnością szczególnie wygodne rozwiązanie zwłaszcza w dobie trwającej epidemii.

Zapraszamy po darmowe kody dostępu do książnicy lub prosimy o kontakt telefoniczny, czy mailowy. Wystarczy, że podacie swój numer karty bibliotecznej, a otrzymacie wspomniany kod dostępu do portalu IBUK libra. Znajdziecie tam około 2000 e-książek dostępnych on-line. Na rawskich czytelników w wirtualnej bibliotece czekają e-booki ze wszystkich gatunków, zaś na uczniów i studentów – książki naukowe.

Książki można czytać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu (komputer, tablet, telefon) w dowolnym miejscu. Szukaną pozycję znajdziecie przy pomocy wyszukiwarki, a po zalogowaniu możecie ją wypożyczyć. Logowanie jest bardzo proste, aplikacja umożliwia logowanie się kontem na Facebook oraz Google lub poprzez podanie adresu e-mail i hasła.

Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej rawamaz.e-bp.pl

Od niedawna bibliotekę publiczną znajdziecie również w mediach społecznościowych. Na oficjalnym Facebook’u MBP pojawiać się będą wszystkie aktualności związane z działalnością jednostki. Zapraszamy –> FB

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz