Bieg Flagi po raz pierwszy w Rawie Mazowieckiej. Jutrzejsze święto okazją do sportowego spędzenia czasu…

erawaSport
komentarzy

Dzień Flagi Rzeczypospolitej świętowany na sportowo. W Rawie Mazowieckiej z tej okazji odbędzie się po raz pierwszy Bieg Flagi. Impreza rozpocznie się w samo południe nad Zalewem Tatar. 

bieg2 maja od jedenastu lat jest dniem, w którym czcimy flagę narodową. W Rawie Mazowieckiej ratusz zachęca nie tylko do jej wywieszenia, ale także do wspólnego spędzenia czasu w sportowej atmosferze. Okazją ku temu z pewnością będzie jutrzejszy I Bieg Flagi o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.

Bieg odbędzie się na trzech dystansach 800, 1500 i 5000 m, tak by każdy mógł dobrać odległość adekwatną do swoich możliwości i kondycji. Trasy wyznaczone będą w lasku nad Zalewem Tatar. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca na każdym dystansie otrzymają pamiątkowe puchary i statuetki. Natomiast dla pierwszych dziesięciu uczestników trasy na 5 km (bez podziału na płeć) organizatorzy przygotowali drobne upominki. Wszyscy uczestnicy  biegu będą mogli wziąć również udział w konkursie, w którym nagrodą będą dwa rowery ufundowane przez burmistrza miasta (szczegóły na stronie Rawy Mazowieckiej).

Każdy kto chce jeszcze zapisać się na udział w jutrzejszej imprezie może dokonać tego tuż przed biegiem w Hali Tatar, czyli biurze zawodów, które będzie czynne od godz. 10:00 do 11:45.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz