Bieg Tropem Wilczym już w najbliższą niedzielę (5.03). Zapisy trwają

erawaSport
komentarzy

Największy bieg pamięci w Polsce już po raz jedenasty. W Rawie Mazowieckiej odbędzie się jak zawsze nad zalewem Dolna. 

Wydarzenie upamiętniające Żołnierzy Wyklętych to tradycyjnie bieg, na który zapraszamy nie tylko zawodowych sportowców, ale i amatorów, chcących spędzić ten dzień aktywnie. Bieg Tropem Wilczym odbędzie się na dwóch dystansach: symbolicznym, który wynosi 1963 metry (upamiętniający rok śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego – Józefa Franczaka, pseudonim „Lalek”) oraz na dystansie sportowym 5000 m.

Do udziału w biegu można zapisać się wysyłając dane (imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania) na adres [email protected] lub [email protected] oraz 5 marca w biurze zawodów przy hali sportowej OSiR Tatar w godz. 9.30 – 11.45.

Start do pierwszego biegu na dystansie symbolicznym zaplanowano na godz. 12:00. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie pakiety startowe zawierające między innymi pamiątkową koszulkę z wizerunkami bohaterów. Po zakończeniu rywalizacji na obu dystansach przedstawiciele władz miasta wręczą medale upamiętniające kolejną edycję Biegu Tropem Wilczym. Nagrody otrzymają również zwycięzcy biegu na 5 km w kategorii kobiet i mężczyzn.

Przypominamy o obowiązkowym wypełnieniu –> oświadczeń dla osób pełnoletnich i nieletnich (pdf)., a regulamin wydarzenia znajdziecie –> tutaj (pdf).  

* Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz