Bili przy użyciu metalowej rurki i sekatora do cięcia gałęzi. Policjanci zatrzymali trzy osoby w związku z pobiciem 35-letniego mieszkańca powiatu rawskiego…

erawaPowiat
komentarzy

Dwóch mężczyzn i kobieta zadawali swojej ofierze ciosy w głowę i kopali po całym ciele. W związku z pobiciem sprawcy zostali zatrzymani przez policję. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (4-5.o5) w Sadkowicach. 

W trakcie prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności okazało się, że dwaj mężczyźni w wieku 20 lat i 22-letnia kobieta pobili mieszkańca powiatu rawskiego. 
– Mężczyźni używali metalowej rurki i sekatora do cięcia gałęzi drzew. Sprawcy zadawali swojej ofierze ciosy w głowę i kopali po całym ciele – mówi nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Gdy policjanci dotarli do pokrzywdzonego uznali, że konieczna jest konsultacja lekarza. Po przesłuchaniu pokrzywdzonego, jeszcze tego samego dnia, zatrzymali sprawców. Usłyszeli oni zarzut udziału w bójce lub pobiciu z użyciem niebezpiecznych przedmiotów. 
– Wszystko wskazuje na to, że całe zdarzenie było finałem wcześniejszego konfliktu między tymi osobami – dodaje nadkom. Sokołowska. 

Za wspomniany czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Na wniosek mundurowych, prokurator zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz