Blisko 14 tysięcy dostępnych produktów i jakość, której inni mogą pozazdrościć. Papirus zaprasza mieszkańców powiatu rawskiego na zakupy…

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany

Blisko 14 tysięcy produktów, niskie ceny i najlepsza jakość – tak w skrócie można streścić ofertę firmy Papirus w Rawie Mazowieckiej. I choć dużej części mieszkańców przedsiębiorstwo kojarzy się głównie z zaopatrywaniem biur w materiały eksploatacyjne, w praktyce Papirus to przyjaciel każdego domu. Przekonali się o tym Ci, którzy w tym roku, właśnie w punkcie położonym przy ulicy Solidarności 1 B, kompletowali szkolną wyprawkę.

papirus-2

fot. Wnętrze sklepu jest jasne i przestronne.

Choć najczęściej to cena jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na konsumpcyjne decyzje, rodzice, szczególnie młodszych pociech, coraz częściej patrzą na jakość kupowanych produktów. Certyfikowane akcesoria, trwałe i przede wszystkim bezpieczne przybory, to poszukiwany rodzaj produktów. Tylko takie rzeczy można znaleźć na półkach rawskiego Papirusa. Kredki, długopisy, farby, plasteliny oraz wszystkie inne nowości, które zdobywają rynek, promując idee kreatywnego wychowania. Idee, którą zrealizować da się głównie używając sprawdzonych rozwiązań. I choć w punkcie znaleźć można produkty na każdą kieszeń, niewątpliwie jakość w doborze asortymentu odgrywa największą rolę.
– Warto zwrócić uwagę na jakość kupowanych artykułów. Lepiej zainwestować i nabyć produkt lepszej jakości, jednorazowo, ponieważ w konsekwencji wystarczy na dłużej – doradza Wojciech Sujka, właściciel firmy Papirus.

Papirus to przestrzeń, w której spotykają się różni ludzie. Zarówno managerowie, zaopatrujący swoje biura w niezbędne akcesoria, jak i lokalni plastycy, korzystający z bogatego asortymentu przeznaczonego dla profesjonalistów.

Niewątpliwym atutem Papirusa jest przestronny sklep, w którym klient samodzielnie może oglądać i wybierać artykuły, korzystając przy tym z porady doświadczonych sprzedawców. Aby zakupy były wygodne, do dyspozycji jest poręczny parking, położony tuż przy głównym wejściu.

Na półkach znaleźć można między innymi:
– Materiały eksploatacyjne
– Urządzenia biurowe
– Akcesoria komputerowe
– Papier
– Galanterię papierniczą
– Oprawy dokumentów
– Akcesoria biurowe
– Przybory piśmiennicze
– Materiały kreatywne
– Artykuły szkolne
– Materiały dla plastyków
– oraz szeroką gamę produktów higienicznych, niezbędnych w każdym domu!

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0