Blisko 3 mln złotych pochłonęła budowa wielorodzinnego budynku należącego do RTBS. 14 nowych mieszkań już znalazło właścicieli…

erawaMiasto
komentarzy

Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oddało do użytku nowy budynek na ulicy Zatylnej w Rawie Mazowieckiej. W ciągu roku powstały mieszkania dla 14-stu rodzin, które prawdopodobnie jeszcze w tym roku będą mogły wprowadzić się do własnego „m”.

Na wspomnianą inwestycję RTBS wydało prawie 3 mln złotych. Za tę kwotę wybudowano nowoczesny budynek wielorodzinny, który pomieścił 14 mieszkań. Na podwórzu powstał również garaż, w którym da się zaparkować trzy auta.
– Budowę rozpoczęliśmy we wrześniu ubiegłego roku. Pewnie szybciej byśmy się z nią uporali, ale na okres jednego miesiąca weszła nam na teren budowy grupa archeologów. Ważne jednak, że mieszkania powstały i już wręczyliśmy pierwsze klucze – mówi Teresa Pietrzak, prezes RTBS.

W przyszłym roku Towarzystwo Budownictwa Społecznego odda do użytku dwa kolejne budynki, przy ulicy Solidarności w Rawie Mazowieckiej i drugi w Białej Rawskiej. Wynikiem tych inwestycji będzie 87 dodatkowych mieszkań.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz